Uroczysko Kożuchowski Młyn
Kożuchowski Młyn 1
12-230 Biała Piska
Uroczysko|Atrakcje|Oferta|Okolica|Galeria|Lokalizacja|Kontakt|
Informacje i rezerwacje:
tel:.: +48 724 291 450
email: kozuchowskimlyn@op.pl
Dojazd od strony Szczuczyna
W Szczuczynie należy kierować się na Pisz (droga nr 58) i jechać prosto tą drogą aż do Białej Piskiej (około 16 km). W Białej Piskiej skręcić w prawo w drogę na Rożyńsk Wielki (ulica Marszałka Piłsudskiego). Po około 2 km dojedziecie Państwo do wsi Konopki. Tuż za wsią znajdują się tory kolejowe. 3 metry za torami należy skręcić w prawo w polną drogę. Prosze jechać tą droga około 700 m. Wjedziecie Państwo na parking przed Kożuchowskim Młynem.

Dojazd od strony Pisza
W Piszu należy kierować się na Szczuczyn (droga nr 58) i jechać prosto tą drogą aż do Białej Piskiej (około 17 km). W Białej Piskiej skręcić w lewo w drogę na Rożyńsk Wielki (ulica Marszałka Piłsudskiego). Po około 2 km dojedziecie Państwo do wsi Konopki. Tuż za wsią znajdują się tory kolejowe. 3 metry za torami należy skręcić w prawo w polną drogę. Prosze jechać tą droga około 700 m. Wjedziecie Państwo na parking przed Kożuchowskim Młynem.

Dojazd od stronu Ełku
W Ełku należy kierować się na Nową Wieś Ełcką (droga nr 65) i jechać prosto tą drogą aż do Nowej Wsi Ełckiej. W Nowej Wsi Ełckiej skręcić lekko w prawo w drogę na Białą Piską (droga nr 667). Po około 30 km dojedziecie Państwo do Białej Piskiej w której należy kierować się na Szczuczyn, a następnie skręcić w lewo na Rożyńsk Wielki (ulica Marszałka Piłsudskiego). Po około 2 km dojedziecie Państwo do wsi Konopki. Tuż za wsią znajdują się tory kolejowe. 3 metry za torami należy skręcić w prawo w polną drogę. Proszę jechać tą droga około 700 m. Wjedziecie Państwo na parking przed Kożuchowskim Młynem.

Współrzędne dla GPS: 22.102217, 53.621137

Uwaga! Nie należy jechać trasą wyznaczaną przez nawigację przez las. Droga bywa nieprzejezdna i bardzo łatwo zabłądzić. Las jest gęsty i nadajniki gps tracą sygnał satelitów.

Dojazd koleją

Do Białej Piskiej można dojechać pociągiem. Stacja nazywa się Biała k. Piszu.

Lokalizacja

Opis dojazdu


(wersja do druku)
Dojazd od strony Szczuczyna
Dojazd od strony Pisza
Dojazd od strony
Ełku
pobierz
pobierz
pobierz
Wszelkie prawa zastrzeżone - Insolita - 2012