+12
+14°
+
Biala Piska
Czwartek, 31
Piątek   +13° +
Sobota   +11° +
Niedziela   +14° +
Poniedziałek   +18° +
Wtorek   +17° +
Środa   +20° +
Uroczysko Kożuchowski Młyn
Kożuchowski Młyn 1
12-230 Biała Piska
Uroczysko|Atrakcje|Oferta|Okolica|Galeria|Lokalizacja|Kontakt|
Informacje i rezerwacje:
tel:.: +48 724 291 450
email: kozuchowskimlyn@op.pl

Atrakcje

Pogoda

Relaks

Uroczysko Kożuchowski Młyn to miejsce w którym każdy znajdzie miejsce i atrakcje dla siebie. Osoby spragnione ciszy i spokoju odnajdą to wszystko w naszym ogrodzie, w cieniu potężnych dębów bądźŸ biało-różowo kwitnących drzew owocowych i jaœśminu.
Lasy otaczające Uroczysko z szerokimi duktami są idealnym miejscem spacerów lub przejażdżek rowerowych. Lasy obfitują w owoce runa leśœnego jak również grzyby.

Wędkowanie

Konie

Dla dzieci

Atrakcje zimowe

Do dyspozycji gośœci udostępniamy jezioro Kożuchy Młyn oraz stawy hodowlane o łącznej powierzchni około 5 ha. Jezioro oraz stawy są co roku zarybiane szczupakiem, karpiem, amurem, linem oraz innymi gatunkami ryb. Wędkować można przez cały rok, z brzegu bądŸź z łódki. Zimą proponujemy wędkowanie spod lodu. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt, a po udanych łowach przyrządzić ryby w kuchni bądźŸ na grillu.
Zapraszamy najmłodszych na jazdę na lonży bądŸź "oprowadzankę" po terenie Uroczyska. Osobom zaawansowanym w sztuce jeŸździeckiej oferujemy jazdę samodzielną na ujeżdżalni. Już wkrótce bedziemy organizować przejażdżki bryczką, a zimą saniami.

Zapraszamy na wakacje z własnym koniem! Do dyspozycji są przestrone boksy, trawiasta ujeżdżalnia 21x34m oraz kilka hektarów pastwisk. Konie karmimy paszami pochodzącymi od okolicznych rolników oraz sianem w naszych łąk.
Wszelkie prawa zastrzeżone - Insolita - 2012
Do dyspozycji najmłodszych gośœci oddajemy ogród w którym znajdują się: piaskownica, dmuchany basen w którym maluchy mogą się pluskać w ciepłe dni oraz dwie huœśtawki. Piasek w piaskownicy jest regularnie wymieniany. Liczne drzewa i krzewy w ogrodzie pozwalają na zabawę w chowanego. Zadbane trawniki pozwolą młodym piłkarzom poczuć jak na Wembley, gdy będą biegać z piłką po naszym ogrodzie.
Mazury zimą są wprost stworzone do uprawiania narciarstwa biegowego. Chcesz spędzić białe Œświęta Bożego Narodzenia, Sylwester z kuligiem? Takie atrakcje tylko u nas!